AKUSTICKÉ STROPNÍ PODHLEDY | Česká Republika

Dřevěné podhledy Armstrong

Nádherné podhledy vytváří přírodní, teplý interiér

Armstrong vybírá pouze tu nejkvalitnější dřevěnou povrchovou úpravu, která splňuje všechny požadavky na hořlavost, aniž by přitom byly omezeny akustické vlastnosti nebo environmentální faktory.

Vyberte si z naší nabídky dřevěných dýh - luxusní řešení z opravdového dřeva.

Desky a panely jsou kompatibilní s Armstrong konstrukcemi, čímž umožňují jednoduchou instalaci, a s pomocí řešení Vector Wood také bezpečný přístup zespodu do prostoru nad podhledem pro údržbu elektrických, ventilačních a klimatizačních rozvodů.

Součástí panelů je také náš patentovaný detail hrany Vector tvořící 6mm mezeru, která minimalizuje viditelnost konstrukce a vytváří tak mnohem celistvější vzhled, než je u jiných zavěšených podhledů běžné.

Pro lepší akustické vlastnosti nabízíme pro řadu dřevěných dýh několik možností perforace, kulaté nebo rýhované provedení, až do hodnoty 0,65 αW.

Dřevěné desky a panely Armstrong jsou vyráběny z polotvrdých dřevovláknitých desek (MDF) a nalakovány lakem s vysokou UV odolností a bez použití rozpouštědel.
 
 
DŘEVĚNÉ DÝHY
Všechny dýhy jsou na povrchu matné. Kvůli přírodnímu charakteru dřeva a vláken se mohou panely z dřevěné dýhy od sebe jemně lišit.
Ash (ASH)
- jasan
Oak (OAK)
- dub
Red Oak
(ROA)
- červený dub
Cherry (CHE)
- třešeň
US Walnut
(WAL)
- ořech
 
 
ROZMĚRY
    600 x 600 mm 1200 x 600 mm*   1200 x 300 mm*
* Obdélníkové rozměry jsou k dispozici pouze pro produkty z dřevěné dýhy.
 
 
VZORY
Plain Rg 3003 (3%)* Rg 8013 (13%)* Lg 8002 (2%)*
Velikost rýhy: 8 mm (šířka) x 3 mm (hloubka)
* K dispozici pouze pro produkty z dřevěné dýhy.
 
ŘADA
Pro více informací o stropních podhledech Armstrong klikni zde.
 

Při ekologickém myšlení je materiál, který se nabízí jako první, právě dřevo díky svým přírodním a udržitelným vlastnostem.

Armstrong pomáhá vytvářet prostředí interiérů té nejvyšší kvality tím, že vybírá pouze dřevěný materiál, který neobsahuje alergeny, a nabízí (na vyžádání) dřevo certifikované FSC®.


Produkty

Hlavní náměty

Zdroje & Specifikace

Vyhledat