AKUSTICKÉ STROPNÍ PODHLEDY | Česká Republika

Ultima Vector

Ultima Vector

Díky požadavku zadavatele Armstrong vyrobil novou desku Ultima Vector, řešení designu pro splnění současných architektonických trendů.

Armstrong začlenil novou hranu Vector do řady Ultima, jenž vede kombinací vynikající estetiky a vysokých parametrů.

Estetický  Zvlněný, čistý detail nové hrany Vector snižuje viditelnou šířku závěsné konstrukce pouze na 6 mm. Výsledkem je rovný, hladký stropní podhled, jenž vypadá jako když je volně zavěšený ze stěny na stěnu.
Akustický Pro splnění dnešních požadavků poskytuje Ultima Vector vynikající rovnováhu mezi zvukovou pohltivostí - 0,70 αw – a zvukovým útlumem – 36 dB.
Odolný Desky Ultima Vector poskytují zesílený povrch, odolný vůči poškrabání a nárazům.
Praktický U mnoha staveb s přeplněným stropním prostorem umožňuje detail hrany Vector úplný spodní přístup a umožňuje tím snazší a rychlejší údržbu. Při stavebních úpravách, může být Ultima Vector namontován na již existující 24 mm závěsnou konstrukci.

Pro ucelení kompletní řady Ultima Vector je k dispozici také začlenění servisních prvků, jako jsou například uchycovací lišty, uchycení osvětlení Yorklite a uchycení rozptylovačů. Pro podrobnější informace kontaktujte prosím naše technické oddělení.

Nová deska Ultima Vector doplňuje již existující řadu Vector, jenž je k dispozici v provedení kov (Axal) & soft (Optima) a již brzy uvedené na trh … dřevo (Madera).

Zpět na nové produkty
Stažení brožury


Produkty

Hlavní náměty

Zdroje & Specifikace

Vyhledat