AKUSTICKÉ STROPNÍ PODHLEDY | Česká Republika

Vazba na ochranu životního prostředí - Údržba

Aktivně se zapojujeme do činností zlepšujících ochranu životního prostředí.
 
Koncepce
Výroba
Instalace
Údržba
Recyklace
Stanovení životnosti


Údržba

Minimální údržba a snadná výměna
Naše řady produktů jsou vyvinuty tak, aby umožňovaly snadnou údržbu, což má za následek minimální potřebu výměn. V případě potřeby jsou desky na výměnu ihned k dispozici prostřednictvím rozsáhlé nezávislé distribuční sítě.

Hygiena
Frekvence a způsob čistění stropních podhledů se u jednotlivých aplikací liší. Všechny produkty 95% RH mohou být čištěny vlhkou tkaninou anebo houbou namočenou ve vodě obsahující jemné mýdlo anebo zředěný čisticí prostředek. Tam, kde je stropní podhled vystavován kouři a mastnotě, jako jsou například kuchyně, Armstrong nabízí takové produkty s odolností proti poškrabání jako je Newtone a Mylar a Parafon Hygien, jenž jsou vhodné pro čistění pomocí vysokotlakých vodních systémů. Pro zdravotnická zařízení nátěr Bioguard zajišťuje vyšší odolnost vůči dezinfekčním prostředkům.

Antimikrobiální úprava
Armstrong produkty nepodporují rozvoj plísní a kvasinek. Naše produkty Bioguard byly vyvinuty touto technologií ještě dále, aby účinně bránily výskytu mnoha škodlivých bakterií a umožňovaly čistění pomocí nejběžnějších čisticích prostředků.

Vyšší odolnost vůči korozi
Naše standardní závěsné konstrukce jsou všechny galvanizovány, aby poskytovaly vyšší odolnost vůči korozi, a naše konstrukce jsou dále organicky potahovány pro ochranu v nejnáročnějších podmínkách. Tyto kvalitní produkty zajišťují maximální životnost produktu.

10 let záruka
Většina našich produktů je čistitelná a hygiena desek je zajištěna antifungicidní úpravou. Všechny produkty 95% RH jsou průhybu odolné, proto nabízíme záruku 10 let na všechny produkty 95% RH. Pevnost našich produktů zaručuje méně poškození a vyžaduje méně výměn, což má za následek menší dopad na životní prostředí.

ISO 9001
Všechny evropské závody vyrábějící desky Armstrong splňují normu zaručující kvalitu ISO9001: 2000, jenž je součástí našeho závazku za zajištění kvality a soudržnosti výrobku po celou dobu.

 


Produkty

Hlavní náměty

Zdroje & Specifikace

Vyhledat