AKUSTICKÉ STROPNÍ PODHLEDY | Česká Republika

BAFFLES - Proč právě Baffle?

   

PROČ PRÁVĚ BAFFLE?

Na letiště a nádraží přichází stále více cestujících, budovy škol a kancelářské budovy se stále víc "otevírají", návrhy s využitím tepelné hmoty a průmyslové procesy jsou stále dokonalejší, a všechny podobné prostory kladou stále větší nároky na regulaci hluku.

Flexibilní přístup ke kontrole hluku úzce souvisí s návrhy, umístěním i rozměry budov.

 

STRUČNÝ PŘEHLED ŘADY ARMSTRONG BAFFLES:

Optima Baffles Optima Baffles Curves Metal Baffles
Baffle bez rámu z jemného vlákna pro ekonomické a funkční využití. Austické baffle se zvlněnou hranou. Velmi detailní provedení kovových bafflí pro perfektní akustiku i vzhled.
Více Více Více

TYPICKÁ VYUŽITÍ

Pro své vysoce kvalitní akustické vlastnosti jsou běžně používány:

  • ve školách,
  • v kancelářích,
  • ve volnočasových centrech,
  • v dopravních uzlech atd.

Jsou ideální do energeticky úsporných budov, které využívají techniky konstrukce s velkým množstvím tepelné hmoty, do přirozeně osvětlovaných prostor, do míst, kde není možné zavěsit běžnou konstrukci, a do nízkoprofilových prostor vyžadujících ekonomické řešení.

AKUSTIKA

Baffle od společnosti Armstrong umožňují významně snížit úroveň hluku a dobu dozvuku v prostorách, a zlepšit srozumitelnost.

Jsou schopny pohlcovat hluk na všech svých plochách, ať už jako “rovinný” absorbér při lineárním uspořádání, či jako “diskrétní” absorbér (EAA) při instalaci ve formě oddělených dekorativních prvků.

Armstrong Baffles pohlcují zvuk po celé své ploše i na hranách a tím poskytují velmi vysokou úroveň funkčnosti nejen pro klasická stropní řešení.


Vyhledat